Have question?

ABOUT US

 • Dorota_Gobiecka-Grosz.jpg

  Dorota Gobiecka-Grosz

  Ceramik, skończyła studia przyrodnicze na SGGW-AR.

  Inspiracje znajduje w naturze. Lubi formy organiczne. Jest autorką przedmiotów dekoracyjnych do domu, ogrodu i biżuterii. Dzięki pracy artystycznej przywraca swoją równowagę, dobrze się bawi, ciągle szuka.

  W rodzinnej pracowni OGRÓD SZTUK prowadzi warsztaty z ceramiki dla dorosłych i dzieci. 

 • Paulina_Gobiecka.jpg

  Paulina Gobiecka

  Urodzona w Warszawie 13 listopada, w piątek.

  Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Zarządzanie) i Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom w pracowni prof. Piotra Gawrona, aneks w pracowni dr hab. Stanisława Bracha). W 2016 zrealizowała projekt stypendialny sfinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach, którego rozbudowała swój dyplom - rzeźby sensoryczne dla Fundacji SYNAPSIS (więcej informacji o projekcie tutaj: http://sensorysculptures.blogspot.com/ ).

  Ceramiką zajmuje się od 2001 roku. Fascynują ją zależności matematyczne w sztuce oraz sztuka i rzemiosło z różnych części świata. Stara się podróżować najwięcej jak się da i pokazywać na swoim blogu ceramikę z miejsc, które odwiedza. Lubi działania w przestrzeni publicznej, bo dzięki nim wychodzi z swoją sztuką do ludzi.

  Współtworzy pracownię ceramiki Ogród Sztuk na warszawskim Żoliborzu (http://ogrodsztuk.com) oraz Fundację Ogród Ceramiki (http://ogrodceramiki.pl).

 • Ryszard_Grosz_pion.jpg

  Ryszard Grosz

  I was born in Jelenia Góra, Lower Silesia. I live and work in Warsaw since 1999. 

  I deal with ceramics, drawing and painting. 

  Self-taught in all artistic fields. 

  Facebook pages:

  drawings and paintings > groszdrawings

  ceramics > groszceramica

  INSTAGRAM > groszceramica

   

   

TOP
Facebook